Lider branży drukarskiej
opartej na systemie fleksograficznym


 


Eko-kolor to przedsiębiorstwo o charakterze produkcyjno-usługowym. Główną jego działalnością operacyjną jest produkcja na potrzeby branży drukarskiej opartej na systemie fleksograficznym, wgłębnym lub typodruku.

W skład produktów firmy EKO-KOLOR wchodzą:

  • pasty pigmentowe organiczne,
  • bazowe farby,
  • gotowe farby,
  • lakiery drukarskie,
  • środki pomocnicze niezbędne w wymienionej technice drukarskiej typu: wymywacze/zmywacze, woski, wypełniacze, antypieniacze/odpieniacze, przyśpieszacze, opóźniacze schnięcia, wzorniki kolorów.

Powyższe produkty znajdują swoje zastosowanie w przemyśle papierniczym, meblarskim, spożywczym oraz rolniczym w szczególności przy zadruku:  kartonów, tektury litej, serwetek, chusteczek, etykiet samoprzylepnych, membran dachowych, papierów (gładkich, kredowych, siarczanowych, woskowych itp.), ręczników i obrusów papierowych, papierów toaletowych, folii z tworzywa sztucznego – PP, PE, PET, PE-HD, PE-LD, PS ITP.

Jesteśmy polską firmą rodzinną tworzącą wspólną wartość dla właścicieli, pracowników, klientów i społeczności lokalnych.

Budując relacje z partnerami biznesowymi stawiamy na wysoką jakość produktów i usług, rzetelność działania i odpowiedzialności w obszarze społecznym i środowiskowym. Ważnym atutem firmy są jej pracownicy, których profesjonalizm i doświadczenie zostało zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat w firmach branżowych działających na rynku polskim.

Naszym atutem jest również szybkość reagowania i realizacji potrzeb klientów. Aby spełnić wszystkie wymagania stawiane farbom drukarskim, opanowaliśmy wiedzę z zakresu pigmentów organicznych, polimerów, rozpuszczalników i szeregu innych dodatków.

Umiemy je tak połączyć aby stworzyć farbę o pożądanej lejności, lepkości i parametrach użytkowych. Dlatego ponosimy całą odpowiedzialność za poprawną recepturę farby dla określonej technologii drukowania i do zadrukowanego podłoża.

Zaufanie naszych klientów oraz ich sukces w zadruku opakowań oraz powierzchni wymagających jest dla nas źródłem motywacji i ciągłego doskonalenia.

Od ponad 13 lat z powodzeniem budujemy renomę stabilnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Jesteśmy dumni z rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych długoletnich klientów, co umożliwia nam tworzenie produktów o coraz wyższej jakości. Dzięki naszej stałej współpracy dostarczamy innowacyjność i dbałość o środowisko naturalne, co pozwala nam wykorzystać naszą wydajność dostarczania produktów zgodnych z normami.

Skontaktuj się z nami!


 


Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz w jaki sposób możemy pomóc Twojemu biznesowi w zakresie sukcesu w dziedzinie nadruku fleksograficznego.