Certyfikaty


Spółka Eko-Kolor posiada prestiżowy Certyfikat Zgodności Niezależnego Instytutu Badawczego ISEGA dot. serii farb do drukowania serwetek i papierów higienicznych. Ten niezależny certyfikat stanowi potwierdzenie naszej nieustannej dedykacji dla najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa w naszych produktach. ISEGA to autorytet w dziedzinie certyfikacji, znanym z rygorystycznych testów i ocen przeprowadzanych na produkty i materiały związane z żywnością, opakowaniami oraz innymi branżami. Uzyskanie certyfikatu jest wynikiem kompleksowej analizy procesów produkcyjnych, materiałów oraz spełnienia surowych norm, co stanowi niezależne potwierdzenie jakości i bezpieczeństwa. Nasi klienci mogą być pewni, że nasze produktu spełniają lub przewyższają najbardziej wymagające standardy branżowe. Wyróżnienie to stanowi oznakę zaufania i wiarygodności, potwierdzając naszą ciągłą pracę nad doskonaleniem procesów produkcyjnych oraz dbałością o dobro konsumentów. Naszym celem zawsze było i jest dostarczanie produktów i usług o niezmiennej wysokiej jakości, a certyfikat ISEGA stanowi dla nas potwierdzenie tego zaangażowania a także motywację do dalszego doskonalenia naszych działań.

Ponadto firma EKO – KOLOR zleca na życzenie klienta wykonanie innych badań dot. właściwości farb i powłok m.in. badania bezpiecznych dodatków do procesu kompostowania/biodegradowalności itp.

Otrzymaliśmy również atest higieniczny od Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH na wszystkie serie (KolorTek, KolorPap, KolorFol, KolorTis, KolorEt) farb fleksograficznych wodnych oraz na wymywacz do farb drukarskich stosowany jako środek pomocniczy. Atest higieniczny przyznawany przez PZH jest wyrazem uznania dla naszej staranności w zachowaniu restrykcyjnych norm i procedur higienicznych w procesach produkcyjnych oraz działaniach związanych z obsługą klienta. To dowód, że nasze produkty spełniają surowe kryteria dotyczące higieny, co jest niezwykle istotne dla zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa naszych klientów.

Współpracujmy z niezależnymi i neutralnymi jednostkami certyfikującymi wysoko ocenianymi w kraju oraz za granicą w zakresie prac analitycznych nad papierem, tekturą, opakowaniami i artykułami do kontaktu z żywnością, barwnikami i lakierami oraz innymi chemikaliami.

 

Certyfikaty